Şartlar ve Koşullar

Satınalma ve Garanti Şartlarımız
Garanti Koşulları : 
 
Mağazamızdaki kendi üretimlerimiz haricindeki tüm ürünler genel olarak üretici firmaların garantisi altında olup, her markanın kendi garanti koşulları geçerlidir.
Unpark pastanesi (Firmamızın) ürettiği tüm ürünler, T.C. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının sunduğu garanti şartlarına ve Türk Gıda Kodeksine uygun olarak üretimi yapılmakta ve satılmaktadır. 
 
Teslimat Şekli ve Teslimat Süresi
Tarafınızdan siparişi geçilen ürünleriniz Elazığ ili sınırları ise ister mağazamızdan direk temin edebilirsiniz. Şehir dışında teslimat yöntemi anlaşmalı kargo şirketlerimiz tarafından yerine getirilmektedir. 
Sipariş verildiği tarihten itibaren ürünün stoklarımızda olması veya üretici firmanın stoklarından teslimat süresi en az 3-5 iş günüdür. 
 
İade Koşulları ve Değiştirme İşlemleri
 
1. Vazgeçme: 
Almış olduğunuz ürünü, ambalajını açmadan, kullanmadan, bozulmasına imkan vermeden teslim tarihinden itibaren 7 gün içinde iade edebilirsiniz. İade esnasında ürüne veya ambalajına zarar gelmesi halinde, iade kabul edilmeyecek ve ürün tarafınıza geri gönderilecektir. Ürünü iade etmeden önce iade nedeninizi belirterek fatura numaranız ve sipariş numaranızı içeren bir email ile  info@unparkpastanesi.com  adresine gönderiniz. Şirketimiz, gönderdiğiniz e-mail veya faksı alır almaz sizinle temasa geçecek, ürünü nasıl iade edeceğiniz size bildirilecektir. Ürünle beraber adınıza kesilen fatura da geri gönderilmelidir. İade edilen ürünün bedeli kredi kartınıza veya banka hesabınıza iade edilecektir. İade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları alıcı tarafından karşılanır. Gönderinin "Ücret Alıcı" şeklinde gönderilmesi halinde, kargo kabul edilmeyecek olup tarafınıza geri gönderim yapılacaktır.
 
2. Taşıma Sırasında Hasar Görmüş Ürünler
Taşıma sırasında hasar görmüş ürünler teslim alınmamalı ve taşıma şirketine hasar ile ilgili bir tutanak tutturulmalıdır. Ürüne zarar vermeyecek şekilde kutuda, ambalajda olabilecek küçük eziklerden dolayı ürün iade edilmemelidir. Fakat tarafınızdan teslim alındıktan sonra taşıma firması görevini yerine getirdiği kabul edilmiş sayılacaktır. Kabul edilmeyen ürünün hasar tutanağı tarafınızdan Mağazamıza ulaştırıldıktan sonra, Mağazamız en kısa süre içinde ürünün yenisini size en sağlıklı şekilde ulaştıracaktır. 
 
3. Hatalı Ürünler
Teslimat sırasında fark edilemeyip uygulamada meydana çıkan hatalı ürünleri hatalarını belirterek, fatura ve sipariş numaralarınızı içeren e-maili info@unparkpastanesi.comadresine gönderiniz. İade gerekçeniz uygun görülürse faturayı iade edilen ürün ile birlikte mağazamıza gönderdikten sonra hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir.
Hata nedeniyle ödenecek taşıma masrafları bizim tarafımızdan karşılanacaktır.

Pastalar

Bütün Pasta çeşitleri Günlük Taze Olarak Bizden Temin Edebilirsiniz

Kurabiyeler

Bütün Kurabiye çeşitleri Günlük Taze Olarak Bizden Temin Edebilirsiniz

Tatlılar

Bütün Tatlı çeşitleri Günlük Taze Olarak Bizden Temin Edebilirsiniz