Teslimat Bilgisi

Teslimatta Dikkat Edilmesi Gerekenler
 
Müşteri paketi teslim alırken bazı hususlara özellikle dikkat etmelidir. 
 
Paket Kontrolü : Paket size ulaştığında fiziksel olarak zarar görüp görmediğini kontrol edin. Ezilmiş, yırtılmış, açılmış paketleri mutlaka kargo yetkilisi eşliğinde açarak kontrol edin. Beklenmedik bir durum oluştuysa paketi teslim almayıp kargo yetkilisine tutanak tutturarak tarafımıza iade edilmesini sağlayın.
 
Hasarsız Görünen Paketler : Bazı durumlarda paket dışarıdan bakıldığında zarar görmemiş olsa bile içindeki ürünler herhangi bir sebeple zarar görmüş olabilir. Pakette bir hasar belirtisi olmasa bile paketi kargo yetkilisi eşliğinde kontrol edin.
 
Kargo Ücret Talebi : Kargo yetkilisi veya bu kılıkta herhangi bir şahıs sizden kargo ücreti talep ediyorsa kesinlikle ödeme yapmayın. Bu tür talepleri lütfen bize bildirin. Yalnızca kargo ücreti müşteriye ait gönderilerde kargo şirketi ücret tahsil edebilir. Gönderi ücreti ödemeniz gerektiğinde Mağazamız size bu bilgiyi vermiş olmalıdır.
 
Teslimat Şekli ve Teslimat Süresi
Tarafınızdan siparişi geçilen ürünleriniz Elazığ ili sınırları ise ister mağazamızdan direk temin edebilirsiniz. Şehir dışında teslimat yöntemi anlaşmalı kargo şirketlerimiz tarafından yerine getirilmektedir. 
 
Sipariş verildiği tarihten itibaren ürünün stoklarımızda olması veya üretici firmanın stoklarından teslimat süresi en az 3-5 iş günüdür.
 

Pastalar

Bütün Pasta çeşitleri Günlük Taze Olarak Bizden Temin Edebilirsiniz

Kurabiyeler

Bütün Kurabiye çeşitleri Günlük Taze Olarak Bizden Temin Edebilirsiniz

Tatlılar

Bütün Tatlı çeşitleri Günlük Taze Olarak Bizden Temin Edebilirsiniz